ASO Hyundaia

Autoryzowane stacje obsługi klienta nie stanowią już żadnej nowości na rynku warsztatów samochodowych. Wręcz przeciwnie, coraz więcej posiadaczy aut decyduje się powierzyć swój pojazd właśnie ASO. Czym przyciągnąć może serwis Hyundaia?

W każdym autoryzowanym serwisie samochody naprawiane są ściśle według standardów producenta z wykorzystaniem tylko oryginalnych części. To podnosi koszty, ale często niefachowe usunięcie usterki u mechanika-amatora może wywołać awarię, której likwidacja parokrotnie przewyższy rachunek z ASO.

Serwis Hyundai

 

Jak każdy producent, także serwis Hyundai Nordauto.Hyundai.pl oferuje usługi auto-mechaniki, obejmujące nie tylko wymianę części eksploatacyjnych, ale również pełen zakres napraw. Dla klienta zwykle bardzo istotny jest czas, zarówno termin przyjęcia pojazdu do serwisu, jak i szybka naprawa. Hyundai zapewnia, że w przypadku długotrwałej naprawy, właściciel pojazdu otrzyma auto zastępcze. Co więcej, jeśli nasze auto spędzi w warsztacie dłużej niż godzinę, według południowokoreańskich standardów obsługi serwis dokładnie wymyje nam samochód.

 

Jakość bez dopłaty

 

Przyjęła się opinia, że naprawy w ASO są droższe, niż w zwyczajnych warsztatach. Jednak czy równie często jak to zdanie, słyszy się o błędach popełnionych w autoryzowanym serwisie? Nie. To raczej mechanicy-amatorzy są głównymi tematami opowieści o tym, jak niefachowa naprawa błahej usterki spowodowała awarię, której usunięcie pochłonęło okrągłą sumkę. Ceny w serwisie Hyundaia też będą minimalnie większe, choć nie zawsze. Jeśli weźmie się pod uwagę koszt oryginalnych części, fachową obsługę oraz chociażby wspomniane auto zastępcze, łatwo można policzyć, że na naprawę w tej jakości nie wydano aż tak wiele. Gwarancja po naprawie udzielana w serwisach Hyundaia też coś kosztuje, a przecież klient otrzymuje ją bez dodatkowych kosztów. Jakby tego nie kalkulować, naprawa w ASO opłaca się bardziej.