Bezpieczne etui

Etui na kluczyki keyless to nowoczesna forma ochrony przed kradzieżą danych. Takie etui zabezpiecza nie tylko nasz samochód, ale i karty kredytowe. Warto takie mieć.

Co to oznacza w praktyce?

Etui keyless to rozwiązanie w sytuacji, kiedy mamy bezkluczykowy dostęp do samochodu. Wygląda to tak, że aby uruchomić pojazd, wystarczy, że kluczyk mamy w kieszeni. Nie ma potrzeby wyjmowania go w celu użycia. To bardzo wygodne rozwiązanie, ale wiąże się z niebezpieczeństwem kradzieży auta, poprzez zdalne skopiowanie danych z kluczyka. Jednak nie musimy się tym martwić, ponieważ tu z pomocą przychodzi etui keyless.

Jak działa takie etui?

Etui na kluczyki keyless ma za zadanie blokować wysyłanie oraz odbieranie sygnału przez kluczyk. Kluczyk jest całkowicie odizolowany, co skutecznie chroni przed złodziejem.
Przykładowy kluczyk wkładamy do eleganckiego etui i nawet jeśli ktoś chciałby próbować uzyskać do niego dostęp, będzie to nie możliwe. Nie otworzymy samochodu dopóki, dopóty kluczyk będzie się znajdował w etui. Etui zapewnia barierę nie do pokonania.

Dodatkowe plusy etui

Eleganckie etui nie dość, że prezentuje się zacnie, ma jeszcze inne walory. Przede wszystkim chroni kluczyk przez zarysowaniami, uszkodzeniami wszelkiego typu oraz zakurzeniem. Zapewnia doskonałe przechowywanie naszego kluczyka. W torbie schowa się w odpowiedniej kieszonce, co sprawi, że zawsze będzie pod ręką, a wyjmowanie go zajmie jedynie krótką chwilę. To komfort naszych czasów, gdzie takie rozwiązania są idealne.