BMW 1 leasing – idealny samochód firmowy

BMW 1 leasing cieszy się ogromnym powodzeniem zarówno wśród właścicieli dużych firm, jak i osób prowadzących mniejsze działalności gospodarcze. Osoby te chętnie kupują ten model auta, gdyż jest niezwykle luksusowy, wygodny i bardzo dobrze wyposażony.

BMW 1 leasing – zalety


Model ten przekonuje wszystkich tych, którzy chcą mieć auto, które sprawdza się zarówno w jeździe po mieście, jak i na dłuższych trasach. Właściciele firm zazwyczaj spędzają sporo czasu za kierownica, dlaego też potrzebne im auto wygodne, komofrtowe i bezpieczne. W tym modelu nie brakuje więc mocnego silnika, dobrej wentylacji oraz świetnych dodatkowych akcesoriów. Wielu kierowców kusi także cena tego modelu, bowiem BMW serii 1 można kupić już od 30 000 złotych.

Czy leasing w tym przypadku jest korzystny?


Osoby prowadzące własne firmy, mają ten przywilej, że mogą skorzystać z zakupu samochodu na leasing. Mnóstwo osob coraz częściej i chętniej decyduje się na auto do firmy w umowę leasingowej, gdyż warunki, które obecnie proponują banki są znacznie korzystniejsze od innych form kredytowania takiego zakupu. Nie każdy bowiem zdaje sobie sprawę, że kupując auto w leasingu, może odliczyć sobie 50% lub 100% VAT od każdej raty leasingowej. To sprawia, że klienci chętniej decydują się na samochody, na które nie stać ich by było, gdyby musieli kupić je na raty lub za gotówkę. A jak wiadomo, im lepsze auto od znanej, luksusowej marki, tym prestiż firmy i jej właściciela znacznie wzrasta. Dlatego też, BMW 1 jak najbardziej będzie w tym przypadku strzałem w dziesiątkę.

BMW serii 1 leasing dostępny na BMWdirect.pl.