BMW x3 leasing dostępny dla przedsiębiorców i osób prywatnych

Któż nie ceni sobie samochodów marki BMW. Jest to auto bardzo popularne, w którym producent stosuje coraz to nowsze rozwiązania. Auto jest bezpieczne, komfortowe i coraz więcej osób chce posiadać właśnie ten model samochodu. Dealer marki BMW, wychodząc klientom na przeciw, zaproponował bardzo ciekawe opcje samego leasingu.

Dla przedsiębiorców i osób prywatnych

BMW x3 leasing do tej pory był formą przeznaczoną tylko dla przedsiębiorców. Ostatnio dealerzy marki BMW, tę opcje proponują także osobom prywatnym. Jest to bardzo prosty i nieskomplikowany sposób w wejście posiadania samochodów o nazwie BMW. W tym przypadku jest wiele korzyści z BMW x3 leasingu. Marka jest chodliwa, a warunki umowy są korzystne. Prosta jest też sama obsługa takiej opcji.

Znaleźć dealera i wybrać model

Wystarczy tylko znaleźć dealera marki BMW i wybrać odpowiedni model pojazdu. Warunki kredytowania są bardzo proste, tak samo jak błyskawiczna jest sama obsługa leasingu. Cały taki leasing konsumencki trwa od 20 do 64 miesięcy a płatność poszczególnych rat to tylko wartość zużycia danego samochodu. Po zakończeniu leasingu można pojazd odkupić, zamienić na nowy lub całkowicie zrezygnować z posiadania i zakończyć umowę leasingową.

Minimum formalności

Załatwienie formalności leasingu konsumenckiego nie wymaga zbyt wielu formalności. Obsługa jest prosta a sam kredyt otrzymuje się bez zwracania uwagi na inne zobowiązania kredytowe danego leasingobiorcy. Decydując nie na pojazd marki BMW x3 leasing jego jest prosty i w ogólnym rozrachunku wcale nie jest zbyt wysoki.

BMW x3 leasing dostępny na https://bmwdirect.pl/model/x3,suv