BMW X5 – auto skrojone na miarę biznesmena

Wybór samochodu dla firmy powinien być poparty wieloma przemyśleniami i zestawieniami. Aktualnie, najbardziej kompatybilnym rozwiązaniem jest decyzja o nabyciu BMW X5 w leasingu. Auto przystosowane zostało do jazdy zarówno po mieście, jak i w dłuższych trasach, także w niekomfortowych warunkach klimatycznych.

Dzięki zastosowaniu najnowszych technologii, napędu 4×4 oraz niezwykle dynamicznego i oszczędnego silnika wysokoprężnego umożliwia bezpieczną podróż. Natomiast przestronne wnętrze, wyposażone w dodatkowe akcesoria oraz wygodne siedzenia pozwala zrelaksować się przed ważnym spotkaniem, na które trzeba dojechać, czasami nawet setki kilometrów. 

BMW X5 leasing to niezwykły luksus, bezpieczeństwo oraz komfort jazdy przy minimum formalności i zobowiązań.

BMW X5 leasing – co trzeba wiedzieć przed zawarciem umowy?

Mimo relatywnie wysokiej ceny na rynku wtórnym, która charakteryzuje jeden z najpopularniejszych modeli marki BMW, wciąż wiele przedsiębiorstw nabywa ten konkretny samochód słynnej serii X5. Zazwyczaj właściciele dużych, średnich oraz małych firm po dokonaniu selekcji oraz przekalkulowaniu zysków i strat decydują się na leasing, uzyskując w  nieskomplikowany sposób niezwykle przyszłościowy pojazd. 

Ogólny schemat oraz zasada nabycia auta jest dosyć prosta. Na początku klient powinien przeanalizować interesujące go marki i dostępne modele samochodów, by móc zdecydować się na konkretny przedmiot leasingu, a następnie znaleźć firmę, która świadczy tego typu usługi. Gdy podstawowe kwestie zostaną wybrane, nadchodzi pora na formalności. Przedsiębiorca zobowiązany jest do zgromadzenia niezbędnych dokumentów finansowych oraz rejestrowych firmy oraz przedstawienia je w uzgodnionym terminie leasingodawcy. Po ich dokładnej weryfikacji zapada decyzja o przyznaniu leasingu. W przypadku pozytywnego rozpatrzenia sprawy zostaje podpisana umowa na wcześniej uzgodnionych warunkach. Etapem końcowym jest dokonanie opłaty wstępnej oraz odbiór samochodu.