Bmw x6 wynajęcie auta, czy warto ?

Kiedy życie zmusiło mnie do przeprowadzenia się do jednego z większych miast w naszym kraju, musiałem zrezygnować z mojego auto prywatnego, krótko, mówiąc został sprzedany, po 4 miesiącach przemieszczania się komunikacją miejską, zacząłem myśleć na nowo o pozyskaniu jakiegoś ciekawego auta. Po krótkim czasie przemieszczania się po internecie odwiedziłem kilka stron wynajmujących auta lepszej klasy w rozsądnych pieniądzach i warunkach wynajmu. Jeśli i tak miałem w planach zakup samochodu postanowiłem sprawdzić model, którym chciałbym jeździć na co dzień i padło na BMW X6. Interesowała mnie tylko i wyłącznie ta marka, gdyż od wielu lat jestem jej fanem, a komfort wraz z potencjałem mechanicznym idzie ze sobą w parze długo się nie zastanawiałem i przedzwoniłem do pracownika firmy zajmującej się wypożyczaniem samochodów.

Przebieg czasu spędzonego z samochodem.

Po przyjściu do biura firmy postanowiłem wypożyczyć samochód na jedynie tydzień czasu, co w mojej opinii było dobry wyjściem, gdyż mogłem poznać ten samochód w stu procentach, po rozmowie z przesympatycznym panem otrzymałem satysfakcjonujące mnie warunki najmu, gdzie w żaden sposób nie byłem naciągnięty na pieniądze, a oferta była zdecydowanie lepsza, niż w innych podobnych firmach. Pierwsze dziesięć kilometrów było to istne spełnienia marzeń jakbym był małym dzieckiem, przez cały tydzień czasu zdążyłem sprawdzić wszystkie ustawienia samochodu od trybu komfortowego do sportowego z utwardzonym zawieszeniem.

bmw x6
https://bmwdirect.pl/model/x6,suv

Tak, jak myślałem na początku samochód jest bardzo komfortowy, bardzo wygodne skórzane fotele, wykończenie auta nie pozostawia wiele do życzenia, wszystko zrobię z dbałością o szczegóły, a spasowanie elementów wraz z rozmieszczeniem wszelkiego rodzaju przycisków nie sprawia żadnego problemu, jeśli chcemy włączyć ogrzewanie, czy podgłośnić muzykę w trakcie jazdy, wielofunkcyjna kierownica świetnie spełnia swoją rolę, wszystko rozmieszczone intuicyjnie. Po mojej krótkiej przygodzie z najmem samochodu mogę śmiało polecić tę opcję przed zakupem konkretnego modelu, aby oswoić się z modelem, który nas interesuje, są dwie drogi albo pokochamy to auto, albo znienawidzimy, w moim przypadku to się udało, bo od w tym momencie już o jakiegoś czasu jestem szczęśliwym posiadaczem BMW x6.