Co dają quick detailery?

Quick detailery to nowoczesne wyroby, jakie pozwalają zachować czystość i blask auta. Zakupu dokonamy w sklepach online, które oferują wiele ciekawych opcji dla osób zmotoryzowanych. Jakie zalety ma quick detailer? Czym jest ten produkt? Dlaczego wato go zastosować?

Quick detailer

Jest to preparat w płynie, który na szeroką skalę stosujemy w kosmetyce samochodowej. Ma on za zadanie szybko poprawić kondycję lakiery między kolejnymi woskowaniami. Atutem jest z pewnością to, że sprawnie odświeżymy karoserię auta po myciu i zapobiegniemy gromadzeniu się białego osadu z wody. Okazuje się, że preparat jest polecany do lekko zabrudzonych pojazdów, jednak z jego pomocą pozbędziemy się także kurzu. Nie należy wcierać środka w brudny lakier, aby nie zarysować lakieru.

Zalety quick detailera

Systematyczne mycie auta to bardzo ważna kwestia, o jakiej powinien pamiętać każdy kierowca. Jeśli kolor straci dawny blask, można poddać go pełnym zabiegom detailingowym. Obejmują one dekontaminację, polerowanie i nałożenie powłoki ochronnej. Nie zawsze mamy na to czas, dlatego z pomocą przychodzi quick detailer. Działa on również hydrofobowo, co sprawia, że woda sprawnie spływa z auta.

Kolejnym plusem jest zabezpieczenie lakieru przed osadzeniem się błota i zanieczyszczeń oraz przed deszczem. Kolejne mycie po użyciu preparatu będzie znacznie łatwiejsze, a my skorzystamy z ochrony lakieru przed głębokimi wżerami, jakie wywołują owady, czy cząsteczki metaliczne. Quick detailery znajdziemy bardzo łatwo w sklepach online.

Quick detailery dostępne na stronie https://shiningcar.pl/quick-detailery