Dlaczego warto się zdecydować na ładowarkę do aut elektrycznych EVB?

Koniecznie trzeba zdawać sobie sprawę, że obsługa omawianej stacji ładowania jest zdecydowanie prostsza niż mogłoby się wydawać. Wystarczy bowiem dokonać podłączenia samochodu elektrycznego do gniazdka ładowarki, a następnie przyłożyć kartę RFID. Kolejnymi etapami będą: wrzucenie monet czy połączenie się z aplikacją mobilną. Możliwe jest także zapłacenie za pomocą karty płatniczej. Dlaczego warto zdecydować się na zaopatrzenie w ładowarkę EVB?

Jakie są zdecydowanie najczęściej wymieniane zalety ładowarki EVB?

Należy mieć świadomość, że zarządzanie omawianą stacją ładowania będzie odbywało się poprzez wbudowany wyświetlacz LCD. Wyświetla on bowiem bardzo istotne informacje. Należy do nich zaliczyć olejne korki do właściwego użytkowania ze stacji.

Do atutów omawianego rozwiązania należy również zaliczyć karty dla klientów. Koniecznie trzeba zdawać sobie sprawę, że możliwości własnych kart RFID są znacznie większe niż mogłoby się wydawać. Właściciel stacji ładowania pojazdów może bowiem kontrolować kto, a także kiedy będzie korzystał z tej stacji.

Wystarczy bowiem w tym celu przypisać odpowiednią kartę RFID. Następnie można określić kto dokładnie będzie mógł korzystać ze stacji. Godny uwagi jest również fakt, że w programie na PC możliwe będzie obciążenie użytkownika daną kwotą.

Jakie są zdecydowanie najczęściej wymieniane zalety ładowarki EVB?

Czym jeszcze charakteryzuje się ładowarka do aut elektrycznych EVB?

Do cech produktu trzeba oczywiście zaliczyć unikalny wygląd. Należy mieć świadomość, że stacja ładowania wyróżnia się aluminiową obudową lakierowaną proszkowo na różne kolory. Nie wszyscy zdają sobie sprawę, że na ładowarce można bez większego problemu umieścić własny logotyp na przedniej szybie.

Koniecznie trzeba także wspomnieć o indywidualnej obsłudze. Użytkownik, który zdecyduje się na stację EVB nie będzie musiał się praktycznie o nic martwić. Osoba zainteresowana otrzyma bowiem kompletną oraz skonfigurowaną ładowarkę. Warto wiedzieć, że zainstalowany zostanie także RFID SMART CONTROL. Jest to w najprostszym możliwym ujęciu program przeznaczony do zdalnego odczytu stanowisk RFID.

Dlaczego warto się zdecydować na ładowarkę do aut elektrycznych EVB?

Jakie parametry techniczne ma ładowarka do aut elektrycznych evb?

Jak wiadomo osoby, które planują zaopatrzyć się w ładowarkę do aut elektrycznych biorą pod uwagę parametry dostępnych na rynku produktów. Ładowarka EVB posiada: Automat TAK, Czytnik RFID, Typ gniazda typ-2 Menneks. Ponadto klient może wybrać sobie taki kolor, jaki będzie mu odpowiadał. Należy również zaznaczyć, że moc punktu będzie wynosiła 11 kW. Z kolei całkowita moc ładowarki to 24Kw.