Elastyczne oferty wypożyczalni samochodów

Podróże rodzinne lub służbowe mogą odbywać się obecnie w dość łatwy i komfortowy sposób. Wystarczy skorzystać z bogatej oferty wypożyczalni samochodów, by w szybki i wygodny sposób przemieszczać się w kraju jak i za granicą.

Różne warianty wynajmu samochodu

Niezależnie od tego na jakie auto klient się zdecyduje, wypozyczalnia samochodow rzeszow oferuje trzy rodzaje jego wynajmu. Wynajem krótkoterminowy, średnioterminowy i długoterminowy. Krótkoterminowe wypożyczenie auta trwa zazwyczaj od jednego dnia do maksymalnie trzech miesięcy. Będzie to idealne rozwiązanie dla rodziny poszukującej pewnego środka transportu na wakacje lub na krótki wypad za miasto czy w razie awarii własnego samochodu.

Średnioterminowy wynajem przeznaczony jest dla osób prywatnych, ale też dla klientów biznesowych. Samochód można w tym przypadku wypożyczyć do kilku miesięcy, oczywiści z pełnym ubezpieczeniem, serwisem w razie awarii i oponami sezonowymi. Ostatni rodzaj wynajmu, długoterminowy, przeznaczony jest dla przedsiębiorców. Zamiast inwestować w zakup własnych samochodów, można maksymalnie wynająć auta do 60 miesięcy, głównie z myślą o pracownikach. Nie jest tu wymagany wkład własny, jak w przypadku zakupu leasingowego.

Nowe i bezpieczne auta w zasięgu ręki

Ceny wynajmu samochodu w wypozyczalni samochodow w Rzeszowie są uzależnione od czasu, na jaki auto zostaje wynajęte, jego rodzaju, dodatkowego wyposażenia i dziennego limitu kilometrów. Spośród bogatej oferty, w większości nowych aut, można wybrać konkretny model i go zarezerwować. Wszystkie samochody są ubezpieczone, sprawne technicznie więc bezpieczne, posiadają dodatkowe wyposażenie, jak na przykład foteliki lub podstawki dla dzieci, łańcuchy śnieżne czy nawigację GPS.

Wypozyczalnia samochodow rzeszow oprócz samochodów osobowych ma w swojej ofercie także auta dostawcze, terenowe, busy oraz eleganckie limuzyny na specjalne okazje czyli na przykład na ślub. W zależności od potrzeb, wynajęty samochód można odebrać w dowolnie umówionym mieście i tam też go oddać.