Fulda, czyli niemiecka jakość opon

Fulda jest znaną, niemiecką firmą, która wiedzie prym na rynku opon. Posiada ona ponad stuletnie doświadczeniem i tradycje, które sprawiły, że dokładnie wie, czego oczekuje klient. Pracuje w niej około 1800 pracowników, produkujących rocznie 8 milionów opon, dostarczanych na rynek 28 europejskich krajów, a kupić je można bez problemu w sklepach internetowych takich jak: https://www.sklepopon.com/opony/fulda

Czy warto wybrać opony fulda?

Na przestrzeni wielu lat firma rozwinęła się na tyle, że idealnie łączy panujące na rynku standardy, z warunkami, z którymi przyjdzie się zmierzyć kierowcom i oczekiwaniami klientów. To sprawia, że jakość jest na bardzo dobrym poziomie, a oferowane produkty, są dostępne w korzystnych cenach. Niemiecki rynek opon jest niezwykle wymagający. 

Kryteria jakościowe mają podejście 3/15/50, przy czym pierwsza cyfra oznacza kryteria, uwzględniane przy robionych testach dla etykiety UE. Druga liczba to informacja na temat średnich ilości kryteriów, na które zwracają uwagę osoby piszące dla czasopism motoryzacyjnych. A trzecia to liczba testów, przeprowadzanych na nowych oponach marki fulda. 

Opony charakteryzują się, krótką drogą hamowania na suchej powierzchni. Jest to możliwe dzięki zaawansowanej strukturze bieżnika, równomiernie rozkładającej nacisk. Dodatkowo są gwarancją precyzyjnego prowadzenia, ponieważ wykorzystują technologię progresywnych bloków. Oprócz tego przyczyniają się do mniejszego zużycia paliwa, ponieważ mają zoptymalizowaną konstrukcję bieżnika i osnowy. Bardzo ważny jest fakt, że są antypoślizgowe, dzięki kierunkowym bieżnikom i odpowiednim wzorom kanalików.