Gdzie kupić używany samochód?

Ciężko jest porównać kupno samochodu do czegokolwiek innego. W przypadku innych zakupów nie ma mowy o tak dużym ryzyku oraz konsekwencjach wybrania niewłaściwego produktu. Jest się czym martwić, ponieważ rynek zalany jest autami o niejasnej historii i źle naprawianych i serwisowanych. Jak uniknąć tego ryzyka i kupić samochód w sposób łatwy i przyjemny?

Jak używany to tylko z salonu samochodowego

 

Przez wiele lat na rynku samochodów z drugiej ręki dominowały oferty indywidualne i te pochodzące z komisów, które zawodowo zajmują się sprowadzaniem samochodów z zagranicy. Niestety oba te rozwiązania bardzo poważnie wiążą się z ryzykiem zakupu auta, którego później można bardzo żałować.

Konsumenci za wszelką cenę poszukiwali źródła aut, które będzie charakteryzowało się przede wszystkim jakością oferowanych modeli ale również nie będzie zbyt mocno windowało cen w górę. W końcu używane auto musi być opłacalne i znacznie tańsze niż nowe modele.

Bardzo szybko tę potrzebę zauważyły salony samochodowe, które oprócz sprzedaży nowych modeli, wprowadziły do oferty pojazdy używane. Dlaczego warto jest się zainteresować właśnie ich ofertą?

Zalety używanego auta z salonu

 

Salon samochodowy Nordauto.hyundai.pl sprzedając używane pojazdy stara się przyciągnąć do siebie klientów wieloma zaletami. Przede wszystkim wymienić w tym punkcie należy jakość pojazdów, która zawsze jest na najwyższym poziomie.

Samochody są szczegółowo sprawdzane przed przyjęciem ich na stan i z reguły nie są to pojazdy przypadkowe. Zdecydowaną większość oferowanej floty stanowią pojazdy po leasingowe, które firmy zdecydowały się wymienić na nowe modele.

Oprócz tego salony samochodowe oferują wraz z pojazdem nawet 2 letnią gwarancje, darmowe akcje serwisowe, a często także opłacanie ubezpieczenia. Jest to oferta, którą ciężko jest zignorować podczas poszukiwań swojego wymarzonego samochodu.