Jaki prezent dla motocyklisty?

prezent dla motocyklisty
źródło: Pinterest

Jeśli wśród członków naszej rodziny lub przyjaciół jest motocyklista, już mamy ułatwione zadanie z zakupem prezentu. Wiadomo, że prezentem będzie jakiś gadżet motocyklowy. Pytanie tylko co konkretnie kupić. Oferta na szczęście jest bardzo szeroka.

Wieszak na kask i kombinezon

Jedną z propozycji może być wieszak na kask i kombinezon. Mogłoby się wydawać, że to banalne. Jednak nie do końca tak jest. Wielu motocyklistów ma problem z przechowywaniem kasku i kombinezonu. Często leżą po prostu na półce. W takim przypadku wieszak może być bardzo praktycznym prezentem dla motocyklisty.

Suszarka

Inną propozycją jest suszarka. Przydaje się przede wszystkim podczas deszczowej aury. Dla wielu motocyklistów suszenie kombinezonu czy rękawic to prawdziwa zmowa. Zwłaszcza kiedy deszcz spotka nas podczas jazdy. Tu rozwiązaniem może być suszarka.

GPS lub kamera

Jeśli prezent dla motocyklisty to oczywiście także nawigacja GPS. Mogłoby się wydawać, że to oczywiste. Jednak nie wszyscy motocykliści taką nawigację posiadają. Jeśli wśród naszych znajomych jest motocyklista, który nie posiada GPS z pewnością ucieszy się z takiego pomysłu. Dobrym pomysłem jest także kamerka drogowa. Są one coraz popularniejsze nie tylko wśród kierowców samochodów, ale i motocykli.

Podnośnik motocyklowy

Na koniec warto wspomnieć jeszcze o podnośniku motocyklowym. Przeważnie większość motocyklistów drobne naprawy wykonuje sama. W takim przypadku prezent w postaci podnośnika może być bardzo praktyczny. Skutecznie ułatwi on dokonywanie napraw.