Jazda Ariel Atom jest dla każdego

Osoby, które mają silne nerwy, lubią adrenalinę i dobrą zabawę z pewnością odnajdą się w sytuacji, w której trzeba będzie kierować szybkim samochodem z grona tych z formuły 1.

Świetne rozwiązanie

Nie wiedząc jaki prezent podarować mężowi na czterdzieste czy też pięćdziesiąte urodziny, można się zdecydować na voucher na jazdę Ariel Atom. Trzeba tylko mieć świadomość tego, że należy wybrać tor, który jest najbardziej interesujący bądź też taki, który jest najbliżej jeżeli o odległość chodzi. Osoba obdarowana zaś musi mieć silne nerwy i oczywiście chcieć jeździć szybkimi samochodami. Ktoś kto tego nie lubi z pewnością nie będzie zadowolony z takiego prezentu.

Najszybsza jazda

Jazda Ariel Atom, z pewnością, wiąże się z bardzo dużą szybkością skoro samochód jest w stanie osiągnąć w 2,7 sekundy 100 km. Sześciobiegowa skrzynia z pewnością również dostarczy naprawdę dużo wrażeń w czasie jazdy. Przede wszystkim jednak fakt, że ma się możliwość prowadzenia samochodu z formuły 1.

Wszystko jest bezpieczne

Cały przejazd jest oczywiście jak najbardziej bezpieczny. Przy tym bezpieczeństwo zapewnia również krótkie szkolenie z zakresu tego jak to ma wyglądać. Można się więc na nim dowiedzieć co można a czego nie powinno się robić, jak będzie wyglądał przebieg całego wydarzenia i oczywiście można uzyskać informacje o obsługę samochodu wyścigowego. Wiedząc to wszystko można bez jakichkolwiek problemów poddać się adrenalinie i szybkości.