Kaski Caberg, włoskie hełmy na rynku

Firma Caberg powstała w tysiąc dziewięćset siedemdziesiątym czwartym roku jako producent kasków i na rodzimym rynku jako pierwszy producent hełmów z unoszoną szczęką. Nazwa Ca-Berg jest akronimem od słów „hełmy dla Bergamo” (Caschi de Bergamo).

Produkty firmy

Pierwszymi produktami kompanii były dwa hełmy – Articolo 100 i Articolo 300. W kolejnych latach do serii kasków dostarczono modele Ventura, Total Cross, Contender, 184, 384, 385, 191, Junior, 292 Unlimited, Just One, Downtown, Justissimo, Solo, V2X Carbon, Ego, Tourmax i Ghost. Ofertę firmy uzupełniają motocyklowe okulary i szybki do kasków. Wykonane z termotrwałego plastiku, poliwęgli i włóknoszkła produkty używane są nie tylko przez motocyklistów, ale także pilotów maszyn latających, kierowców samochodów sportowych i narciarzy.

Normy bezpieczeństwa

Produkt Caberg od Moto-tour.com.pl znane są ze swojej wytrzymałości i funkcji ochronnych. Dowodzą tego liczne nagrody i certyfikaty wśród których najbardziej prestiżowymi są dostarczane przez departament transportu Wielkiej Brytanii wyniki testów SHARP.

Globalny zasięg

Przedsiębiorstwo poza siecią punktów sprzedaży na terytorium całej Unii Europejskiej posiada także placówki w wielu egzotycznych miejscach. Dostęp do produktów linii kompanii z Bergamo jest powszechny na całym świecie i możliwy jest ich zakup w krajach takich jak Turcja, Izrael, Kuwejt, Rosja, Hong-Kong, Tajwan, Indonezja, Malezja, Nowa Zelandia, Meksyk i wiele państw Ameryki południowej.