Leasing BMW serii 3 – auto do zadań specjalnych

Leasing stał się bardzo popularny. Ma to związek, z tym że w przypadku odpowiedniej płynności finansowej można stać się właścicielem luksusowego samochodu. Co ciekawe starać o niego mogą się już nie tylko osoby prowadzące działalność gospodarczą, ale także osoby prywatne. Po zakończonym okresie można liczyć na zakup samochodu w bardzo atrakcyjnej cenie, a także na zamianę jego na inny, wobec czego rata leasingowa ulegnie znacznemu zmniejszeniu.

BMW 3 w formie leasingu

BMW serii 3, to przede wszystkim luksusowy pojazd cieszący się dużą popularnością. Jednak jego katalogowa cena u dealera samochodowego nie jest zbyt niska, a co za tym idzie, nie każdy może sobie pozwolić na taki zakup. Jednak dzięki leasingowi otwierają się nowe perspektywy i szanse na spełnienie swojego własnego motoryzacyjnego marzenia.

Leasing jest jedną z najpopularniejszych form finansowania zakupu środków trwałych. Co to oznacza? Umowa leasingowa podpisana przez leasingobiorcę i leasingodawcę obowiązuje przez umówiony wcześniej okres czasu. Zawiera ona wszystkie najważniejsze szczegóły związane z wysokością raty leasingowej. Po zakończeniu obowiązywania umowy korzystający z niej ma trzy opcje:

  • może odkupić samochód za małą część jego aktualnej wartości,
  • może oddać samochód i wziąć kolejny, wobec czego jego kolejna rata leasingowa znacznie zmaleje,
  • natomiast ostatnią opcją jest rezygnacja z dalszej współpracy.
Leasing BMW serii 3

Dzięki korzystaniu z leasingu można stać się właścicielem bardzo luksusowych samochodów bez dużego wkładu finansowego. BMW serii 3 jest jednym z nich (tutaj znajduje się więcej szczegółów). Jego osiągi i wygląd powodują, że każda osoba interesująca się motoryzacją może skusić się na pozyskanie tego pojazdu. Jednak nie tylko fani motoryzacji będą zadowoleni z takiego ruchu. Będzie, to również idealna propozycja dla osób, których celem jest przede wszystkim pokazanie swojego stylu i klasy.