Leasing bmw x1

BMW Comfort Lease to wyjątkowa oferta w szerokiej palecie produktów oferowanych przez BMW Financial Services Polska. Przeznaczony jest dla wszystkich ceniących sobie wygodę klientów, ale też dla tych, którym zależy na niezawodności i bezpieczeństwie proponowanych im rozwiązań. Niegdyś mogli skorzystać z niego wyłącznie przedsiębiorcy, a teraz także klienci indywidualni.

BMW X1 leasing

Leasing samochodu BMW X1 to rozwiązanie, z którego skorzystać mogą teraz zarówno użytkownicy indywidualni, jak i biznesowi. Wcześniej było to możliwe jedynie w przypadku przedsiębiorców. Leasing w przypadku zakupu BMW X1 daje szereg korzyści. Miesięczne raty są nieporównywalnie niższe niż tradycyjny kredyt. Poza tym zakończenie umowy jest swobodne i komfortowe, a klient może przejąć samochód na własność lub wymienić go na nowy. Sprzedaż samochodu nie zaprząta głowy klienta, a ostateczną decyzję o losie auta podejmuje się dopiero na zakończenie umowy. Odbiór samochodu jest szybki, a w salonie można liczyć na pełną obsługę i dopięcie wszystkich formalności rejestracyjnych przez dealera. Łatwe jest również sama procedura, jeśli chodzi o przyznanie finansowania. Klienci biznesowi natomiast czerpią korzyści z leasingu operacyjnego, gdzie zarówno raty, jak i opłata wstępna mogą być sklasyfikowane jako koszty uzyskania przychodu.

bmw x1

Ceny BMW X1

Znajdujące się w salonach, jak i w internecie cenniki, przedstawiają aktualne ceny oraz dostępne opcje wyposażenia pojazdu, wraz ze szczegółowymi opisami wybranych funkcjonalności. Nowe BMW X1 widnieje w cennikach dealerów w 11 wariantach. Na jakie wydatki trzeba być przygotowanym, chcąc nabyć to auto? BMW X1 dostępny jest w każdym salonie marki BMW w cenie rozpoczynającej się od 133 900 PLN. To dla niektórych duży wydatek, ale pomocne może być w tym leasingowanie co można zweryfikować na bmwdirect.pl za pomocą konfiguratora.