Niezwykle interesująca oferta bawarskiego koncernu motoryzacyjnego – BMW X1 leasing

Atrakcyjna oferta, korzystne warunki kontraktu, mało skomplikowane procedury oraz dosyć spory asortyment dostępnych modeli sprawia, że poszukiwacze nowych aut mają nad czym się zastanawiać. Znacznie prościej jest w przypadku osób, które chcą nabyć nowoczesny samochód typu SUV, tylko nieco mniejszych rozmiarów. Wtedy warto zdecydować się na zwinne, niezwykle dynamiczne auto – BMW X1 w leasingu.

BMW Comfort Lease – proste reguły i maksimum korzyści

Gama produktów BMW Financial Services Polska jest na tyle szeroka, że praktycznie każdy, nawet najbardziej wybredny fan motoryzacji znajdzie coś dla siebie. Bezpieczeństwo, wygoda i niezawodność dedykowanych rozwiązań to jedne z największych zalet. Ponadto na uwagę zasługują niskie raty oraz mało skomplikowane procedury. Po stronie leasingobiorcy leży jedynie wybór wymarzonego modelu oraz salonu oferującego najkorzystniejsze warunki umowy. Po pozytywnej decyzji odnośnie przyznania finansowania klient jest zobowiązany do dostarczenia wymaganych dokumentów, podpisania kontraktu na ustalonych z leasingodawcą warunkach oraz odbioru pojazdu.

Oferta BMW X1 leasing skierowana została w stronę wszystkich wielbicieli niemieckich pojazdów. Z jej szczegółami można zapoznać się, wchodząc na stronę internetową: https://bmwdirect.pl/model/x1,crossover.

BMW X1 jako auto wyznaczające nowe standardy

Nowoczesny, mniejszych rozmiarów SUV to jedna z ciekawszych propozycji bawarskiego koncernu motoryzacyjnego. Na tle innych, wyróżnia go przede wszystkim możliwość pokonywania zarówno krótszych, jak i dłuższych tras w trybie elektrycznym, minimalizując w ten sposób generowane emisje lokalne. Ponadto rewelacyjny trzy- lub czterocylindrowy silnik z wtryskami bezpośrednimi common rail zapewnia świetne osiągi przy akceptowalnie niskim spalaniu.