Odpowiedni ubiór na motocyklu to podstawa!

Wszyscy musimy podróżować. Co do tego nie można mieć najmniejszych wątpliwości. Żyjmy w czasach, kiedy podróżowanie jest dla nas absolutnym wymogiem. Praca, studia, życie codzienne sprawiają, że musimy być w ciągłym ruchu. Idealnie dla nas jest, kiedy oprócz samego podróżowania możemy czerpać z niego jeszcze przyjemność. Tak z całą pewnością jest w sytuacji przemieszczania się na motocyklu. Dla wielu osób jest on bowiem czymś więcej niż środkiem transportu, to bardzo często również pasja.

Podróżuj bezpiecznie!

Co roku słyszmy wiele niechlubnych statystyk w kontekście motocyklistów. Często główną przyczyną wypadków na motocyklach jest brawura i prędkość. Pamiętajmy o tym, aby przestrzegać przepisów i jeździć bezpiecznie! Nie jesteśmy sami na drodze!

Jeździj ubrany odpowiednio! To jazda pojazdem a nie piknik!

Pamiętajmy o odpowiednim ubiorze na motocyklu. Często możemy widywać osoby, które poruszają się na nich ubrane bardzo skromnie. To igranie ze śmiercią! Zawsze miejmy na sobie zbroje motocyklowe.

Podstawy ubioru motocyklisty

Zdecydowanie podstawą jaką powinien mieć motocyklista jest zbroja fox oraz gogle fox. To właśnie te zbroje motocyklowe zapewniają nam maksimum bezpieczeństwa. Zbroje fox są bowiem jednymi z najbardziej bezpiecznych i „dogranych” technologicznie zbrój motocyklowych na rynku, a gogle fox zapewniają świetną widzialność i odporność na promienie słoneczne, które mogą nas oślepiać.