Opony Dębica PRESTO UHP2

Sprawdzona marka 

Firma oponiarska Dębica znana jest od kilkudziesięciu lat. Opony produkowane w zakładzie eksportowane są m. in. na rynek niemiecki, francuski, brytyjski i turecki. Charakteryzują się wysoką jakością wykonania przy jednoczesnej niskiej cenie, co od lat sprawia, że są to jedne z najchętniej wybieranych opon na rynku. 

W ofercie producenta znajduje się szeroka gama produktów. Można znaleźć zarówno opony do samochodów sportowych, osobowych, SUV-ów, dostawczych, jak i ciężarowych. 

Sportowy styl opon PRESTO HP2

W segmencie opon do samochodów osobowych warto zwrócić uwagę na model PRESTO HP2. Są to opony o wysokich osiągach, przeznaczone na sezon letni Producent zapewnia doskonałą przyczepność na mokrych powierzchniach dzięki większej liczbie rowków i krawędzi tnących. Zastosowanie tego rozwiązania zapewnia lepsze prowadzanie i krótszą drogę hamowania na mokrej drodze. W oponie zastosowano zoptymalizowany wzór bieżnika, co skutkuje zmniejszonymi kosztami eksploatacji opony. 

W ofercie firmy można znaleźć szeroki zakres rozmiarów dostępnych opon. Na przykład opony Dębica PRESTO UHP 2 245/40 R18 97Y letnie, dzięki czemu możemy dopasować opony do każdego modelu auta. 

O czym warto pamiętać?

Pamiętajmy, że bezpieczeństwo na drodze zapewniają nam tylko opony o odpowiednim bieżniku. Wedle obowiązującego w Polsce prawa, opony należy wymieniać kiedy bieżnik zetrze się poniżej 1,6 mm. Jednak eksperci rekomendują wymianę opon letnich na nowe, kiedy bieżnik jest płytszy niż 3 mm.

Opony Dębica PRESTO UHP 2 245/40 R18 97Y letnie dostępne pod adresem: https://www.sklepopon.com/opona-letnia/debica-presto-uhp-2-245-40-r18-97-y-xlfr-96908