Opony pirelli p zero – właściwości jezdne

Zarówno wyniki niezależnych testów, jak i opinie użytkowników wskazują na rewelacyjne właściwości jezdne opon pirelli p zero w każdych warunkach atmosferycznych, niezależnie od tego, czy droga jest sucha, czy mokra. Opony włoskiego producenta charakteryzują się doskonałą przyczepnością i zapewnieniem kontroli jazdy, jakiej trudno szukać gdzie indziej.

Trzymanie drogi

Opony Pirelli p zero znane są przede wszystkim z tego, że samochodom, które są w nie zaopatrzone zapewniają przede wszystkim doskonałą przyczepność, nawet przy najszybszej i najbardziej dynamiczną jazdę. Ten model uchodzi powszechnie za kompromis pomiędzy oponami rajdowymi a oponami miejskimi. Zapewniają zarówno przyczepność i kontrolę, jak i wytrzymałość.

Zastosowane w oponach Pirelli najnowocześniejsze mieszanki polimerów, nadają oponom wytrzymałości, a także sprawiają, że ich właściwości pozostają niezmienne, niezależnie od warunków na drodze. Odpowiednio zaprojektowany bieżnik zapewnia wysoką przyczepność, a co za tym idzie – bezpieczeństwo jazdy.

Kontrola nad kierownicą

Właściwości włoskich opon zapewniają samochodom, które są w nie zaopatrzone doskonałą sterowność, nawet przy największych prędkościach. Samochód świetnie trzyma się drogi i jest stabilny na zakrętach. Co najważniejsze, opony Pirelli wykazują równie dobre właściwości jezdne, kiedy warunki atmosferyczne się pogarszają, a droga jest mokra, przez co pozostają bezkonkurencyjne w stosunku do innych modeli z tej klasy. Użytkownicy wskazują, że szybka i dynamiczna jazda w deszczu z oponami Pirelli nie stanowi problemu.

Aktualnie ciekawą ofertę tego modelu opon znajdziesz tutaj: https://www.sklepopon.com/model-opony/pirelli-p-zero