Słoweńska jakość opon Sava

Marka Sava to jedna z największych obecnie firm produkujących opony w Europie Środkowej dla samochodów osobowych, dostawczych, ciężarówek oraz samochodów SUV. Sava pochodzi ze Słowenii i tam wciąż prosperuje.

Najwyższa jakość proste ze Słowenii

Opony Sava zna chyba każdy, kto interesuje się branżą motoryzacyjną. Są one synonimem wysokiej jakości oraz połączeniem jej z rozsądną ceną. Nad ich produkcją czuwają najlepsi specjaliści, którzy korzystają z zaawansowanej technologii. To pozwala poddawać je próbom kontroli w zakładzie produkcyjnym firmy, a co za tym idzie – nabrać pewności, że są wysokiej jakości i zapewniają bezpieczeństwo na drogach.

Co ciekawe, wszystkie opony Sava dla klientów indywidualnych posiadają gwarancję na wady wykonania, konstrukcyjne oraz materiałowe w określonych warunkach.

Opony Sava – wysoka jakość i dobra cena

Nie można również zapominać o tym, że zakład produkcyjny marki Sava leży w słoweńskim mieście Kranju i charakteryzuje się jednym z najbardziej zaawansowanych technologicznie zapleczem w Europie. Wytwarza się tam nie tylko opony zimowe oraz High Performance, ale także ogumienie klasy średniej oraz najwyższej dla koncernu Goodyear.

Również liczby robią wrażenie, ponieważ rocznie produkuje się ponad osiem milionów opon, a Sava zatrudnia w chwili obecnej ponad 1600 osób z całego Starego Kontynentu. Zakład produkcyjny z kolei został zbudowany w 2002 roku i liczy ponad 17 tysięcy metrów kwadratowych powierzchni. Firma posiada także liczne nagrody i certyfikaty potwierdzające jakość jej opon.