Volvo v40 – doskonały styl przyciągający spojrzenia

Szwedzka marka Volvo to bardzo dobrze znana firma, której samochody cieszą się niezwykłą popularnością na całym świecie. Dzięki wysokiej jakości wykonania, bezpieczeństwu oraz doskonałej, nowoczesnej stylistyce volvo v40 to idealne auto zarówno do miasta jak i w teren. Każdy, kto choć raz miał okazję się nim przejechać zakochał się w nim bez reszty.

niebieskie volvo V40
Volvo V40 w kolorze niebieski metalik

Volvo v40 – idealna jazda w każdych warunkach

Model Volvo v40 charakteryzuje się doskonale i bardzo efektownie zaprojektowanym nadwoziem. Świetnie się prowadzi bez względu na rodzaj terenu i nawierzchni, po której jedzie auto. Jest ono bardzo przewidywalne na zakrętach, przez co zapewnia bardzo wysoki poziom bezpieczeństwa i komfortu jazdy. Ponadto ten kompaktowy hatchback został idealnie dopasowany do przygodowego, miejskiego stylu życia właścicieli. Intuicyjne rozwiązania oraz fantastyczna, nowoczesna stylistyka pozwolą wyróżnić się z tłumu.

luksusowe wnętrze v40
Bogato wyposażone wnętrze V40

Komfort przede wszystkim

v40 idealnie prowadzi się na drodzePrzestronna i bardzo komfortowa kabina odznacza się bardzo spójnym, skandynawskim designem. Przestronność oraz najwyższa dbałość o idealne wykończenie to cechy charakterystyczne tego modelu. Ponadto bez ramkowe lusterko wsteczne oraz panoramiczny dach (opcjonalny) wywołują poczucie przestrzeni, którego nie da się opisać słowami, nowe volvo V40 trzeba zobaczyć. Wygodne kanapy, dużo miejsca na nogi, wysokiej jakości tapicerka oraz fantastyczna stylistyka sprawiają, że jazda samochodem to czysta przyjemność, zarówno dla kierowcy jak i wszystkich pasażerów. Przemyślane, innowacyjne rozwiązania znacznie ułatwiają prowadzenie auta w mieście lub w trudnym terenie.