Volvo xc60 – doskonały, miejski SUV

Volvo xc60 to jeden z najlepszych modeli szwedzkiej marki, który należy do grupy najbardziej rozpoznawalnych aut ostatnich lat. Doskonała linia nadwozia, wspaniały komfort wnętrza oraz przede wszystkim bezpieczeństwo to jeden z największych atutów auta, dzięki którym jest ono jednym z najczęściej wybieranych samochodów przez klientów mieszkających w Stanach Zjednoczonych, Chinach, Szwecji czy Wielkiej Brytanii. Również w Polsce można bardzo często spotkać ten model na ulicach większych miast. Co decyduje o jego sukcesie i popularności?

Volvo xc60 – bezpieczeństwo przede wszystkim

Model Volvo xc60 odznacza się bardzo wysokim poziomem bezpieczeństwa, zarówno kierowcy jak i pasażerów. Odpowiednia konstrukcja karoserii oraz liczne elektroniczne elementy wspomagające dają poczucie komfortu oraz pewności. Wyświetlacz informacji Driver Alert na przedniej szybie lub system City Safety, który zabezpiecza przed najechaniem na poprzedzający samochód to nowoczesne funkcje ułatwiające prowadzenie auta w mieście. Podwyższane siedziska z kolei są gotowe na przyjęcie małych pasażerów.

wnętrze nowego volvo xc 60

Przytulne i funkcjonalne wnętrze

Wszystkie samochody tej szwedzkiej marki mogą się pochwalić bardzo wygodnym i zapraszającym do środka wnętrzem, które zapewnia wszystkim podróżującym bardzo wysoki komfort podczas jazdy. Deska rozdzielcza w kształcie delikatnej i łagodnej fali łączy się ze środkową konsolą. Można tutaj zaobserwować bardzo udane połączenie nowoczesności z tradycją, które jest przyjazne dla oka. Dzięki bogatemu wyposażeniu samochodu jazda nim jest naprawdę komfortowa i wręcz relaksująca.