Voucher na autodrom – doskonały prezent dla mężczyzny

Wiosna to znakomity czas, kiedy to niejeden kierowca wyciąga z garażu swoje cacka, w tym również samochody sportowe. Otóż coraz lepsze warunki pogodowe sprawiają, że mają oni ochotę wyskoczyć na ulubiony tor wyścigowy i troszkę poszaleć.

Obecnie w naszym kraju nie brakuje idealnie rozlokowanych torów wyścigowych doskonale przystosowanych zarówno do jazd indywidualnych jak i dostępnych do organizacji różnorodnych imprez integracyjnych.
Każde takie wydarzenie to niezapomniane przeżycie dające uczestnikowi mnóstwo emocji oraz adrenaliny.
Jazdy indywidualne można wykupić w dostępnym serwisie. Biletem wstępu na taką niesamowitą przejażdżkę jest voucher, który to otrzymuje się podczas składania zamówienia.

Voucher na autodrom – idealny pomysł na prezent dla mężczyzny

Większość mężczyzn, niezależnie od wieku uwielbia świetną zabawę z dużą dawką adrenaliny. Zatem, jeśli nie mamy oryginalnego pomysłu na wyjątkowy prezent dla męża, chłopaka czy syna z pewnością warto postawić na bilet uprawniający go do jazdy po autodromie, taką ofertę możemy już teraz znaleźć na Autonator. Jazda wybranym sportowym samochodem na przykład: Lamborghini Gallardo, Ferrari F430, Nissan GTR, Porsche, Audi R8, Lotus, Ferrari 458 z pewnością będzie niesamowitą niespodzianką dla każdego pana.

tor wyścigowy

Niezapomniana jazda kilkoma samochodami

Aby emocje sięgnęły zenitu warto porównać dwa lub większą ilość aut i przekonać się, który z nich najszybciej pokona poszczególne pętle toru wyścigowego. Dzięki porównaniom poszczególnych samochodów wyścigowych można zwiększyć swoje emocje na torze i znacznie uatrakcyjnić niecodzienne wydarzenie.