Wynajem BMW M3 spec. GT2

Coraz więcej mężczyzn marzy o zawrotnych szybkościach i spróbowaniu swoich sił na różnego rodzaju torach wyścigowych. Jest taka możliwość poprzez wynajęcie odpowiedniej firmy. Na dzień dzisiejszy wiele firm decyduje się na to, aby organizować tego typu zabawy.

Najlepszy samochód to…

Magazyn „Car and Drive” nazwał BMW M3 spec. GT2 najlepszym i najlepiej prowadzącym się samochodem. I nie ma się czemu dziwić, ponieważ BMW tego typu ma silnik o pojemności 3,2 litra. Silnik jest sześciocylindrowy. Krótka skrzynia biegów połączona z wyczynowym układem różnicowym sprawia, że silnik nabiera jeszcze większej mocy.

Odpowiednie szkolenie

Wynajem BMW na torze wyścigowym jest możliwy. Wystarczy tylko wykupić specjalny pakiet, aby się o tym przekonać. Oczywiście zanim wsiądzie się do samochodu trzeba przejść specjalistyczne szkolenie, dzięki któremu będzie się wiedzieć co ma się robić w czasie jazdy. Szkolenie przeprowadzi oczywiście kierowca, który zna się na swojej pracy a przede wszystkim może to udowodnić licznymi tytułami i medalami.

Wynajęcie BMW jeszcze nigdy nie było tak proste. Tak naprawdę samochód ten jest na wyciągnięcie ręki. Wystarczy tyko zakupić odpowiedni voucher lub też po prostu zakupić przejazd na określonym torze i mieć pewność, że będzie się można świetnie bawić. W końcu BMW to marka, która zawsze gwarantuje najwięcej emocji oraz klasę. BMW zawsze potrafi zadowolić każdego kierowcę.