Zbroje nie tylko dla rycerzy!

zbroje motocykloweŚwiat dynamicznie się rozwija i jeśli chcemy go dogonić, to musimy dotrzymać mu kroku. Żeby to zrobić, musimy być przede wszystkim mobilni. To właśnie zdolność do ciągłego przemieszczania się jest w dzisiejszych czasach niezwykle ważna.

Podróżowanie może być przyjemnością!

Jeśli podróżujemy motocyklem, to wiemy ile przyjemności i frajdy z jazdy on nam daje. Jest to środek transportu, który oprócz możliwości przemieszczania się pozwala nam na przeżywanie wspaniałych odczuć z jazdy na nim.

Musisz być przygotowany na wszystko!

Odpowiedni ubiór podczas jazdy na motocyklu jest podstawą! Pamiętajmy o tym, by mieć zawsze na sobie zbroje motocyklowe. Najlepiej, kiedy jest to zbroja fox, tego typu zbroje na motocykl cechują się bowiem najwyższym wskaźnikiem bezpieczeństwa. Ochraniacze typu żółw zdobyły popularność jakieś ćwierć wieku temu. Sięgnęli po nie kolesie startujący w wyścigach, ale i zwykli motocykliści, po prostu lubiący sportową jazdę. Wkładano je też pod kombinezony turystyczne. Wraz z rozpowszechnieniem się protektorów zintegrowanych z kurtką, wielu motocyklistów uznało, że nie ma już potrzeby sięgać po nieco trudniejsze w obsłudze żółwie.

Świetnym dodatkiem do zbroi fox będą również gogle fox. Gogle typu fox zapewniają nam oprócz ochrony przed promieniami UV świetną stabilizacje na głowie. Przy goglach fox możemy czuć się komfortowo i pewnie podczas nawet najdłużej podróży, w jaką się wybierzemy.